Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Karboksiterapi

Mezoterapi

Selüllit Tedavisi

SLIM UP MUST Zayiflama Ssistemi

CFK SKINTONIC CONSEPTS-Selülit-Ssikilaşma-Incelme

Vücut Analizi

    

 

 

SLIM-UP MUST  ZAYIFLAMA SISTEMI
______
Italyan bilim adamlari tarafindan geliştirilen SLIM UP MUST zayiflama sistemi ile dokularda birikmiş yaglar ve birikmiş tksinler azaltiliyor,kaslar ve cilt dokulari sikilaştiriliyor.
Roma Tip Fakültesinde yapilan araştirmaya göre de SLIM UP MUST sistemi ile insanlar yaşamlarinda beslenme ve egzersiz ile ilgili hiçbir degişiklik yapmadanayda 2,7 kg verebiliyor.

Slim-up nedir?
______
Slim-up, 16 elektrodun adale baş ve sonlarina baglanarak, kaslarin hareket ettirilmesiyle uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama sirasinda cihazin verdigi kizilötesi işinlar sayesinde metabolizma hizlandirilarak, karin, kalça ve bacaklardaki lokalize yaglar azaltilarak kaslar sikilaştirilir. Selülit problemine de somut çözümler getiren bu cihaz vücudu şekillendirirken, kilo kaybina da yardimci olur. Amerika Gida ve Ilaç Dairesi (FDA) ve CE onayli bir teknolojidir.
______
SLIM UP ; haftada üç kere olmak üzere toplam 15 seansta, beş hafta gibi kisa bir sürede bir ile üç beden arasi zayiflama saglamaktadir

Pressomasaj etkisi
______ Vücuttaki lenf noktalarindan başlayarak yapmiş oldugu basinçli uyarilarla ayak tabanindan gögüs altina kadar uygulanan bir basinç terapisidir. Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşimi hizlandirarak damarlar arasinda biriken siviyi drene ediyor. Çeşitli hastaliklar sebebiyle oluşan ödemin tedavisinde kullaniliyor.

Selülite yararlari
______ Selülitlerin en belirgin sebebi dolaşim bozuklugudur. Basinç masaji ile dolaşim bozuklugu giderilerek dokular arasinda biriken sivi drene edilir. Özellikle liposuction gibi cerrahi operasyonlar sonrasi, oluşan hematom ve ödemlerin tedavisinde de uygulanmaktadir. Lenf ve kan dolaşimi durgunlugu ile savaştigi için drenaj etkisinin de yardimiyla selülitlerin ilk yok edicisidir.

Venöz yada ödem çözümü
______ Kan dolaşiminin durmasi ve venöz yetersizligi ile mücadele eden, bu şekilde şişkinliklere kol ve bacaklarda agirliga, varis veya varislere karşi yapilan bir harekettir.

Lenfatik drenaj etkisi
______ Ödem, durgunluk, kan dolaşimi durmasi veya uyuşukluk ile mücadele eder.

Gözle görülür fark
______ Üçlü hücum programi vücudun şekillenmesinde çok yönlü faydalar sagliyor. Karin, kalça ve bacaklardaki lokalize yaglari azaltip, kaslari sikilaştiriyor. Selülit problemine somut çözümler getiriyor. Portakal kabugu görüntüsünde yüzde 65’lik azalma sagliyor. Vücudu şekillendiriyor, kalça boyutunda 3.2 cm.’lik incelme yaratiyor. Metabolizmayi hizlandirip, kilo kaybettiriyor, kan lenf dolaşimini arttiriyor, drenaj sagliyor. Bu programi günün yogun temposu içinde uygulamak da mümkün.

______ Çünkü seanslar sadece 45 dakika sürüyor. Yani ögle aralarinda güzellik molasi verebilirsiniz. Haftada 2 veya 3er seans olarak uygulayarak, 15 seansta Slim-up ile 1,5 ay içinde 2 beden birden incelmek yaz alişverişlerini kusursuz bir vücutla yapmak mümkün.
______ 6 infrared işik kaynagindan çikan işinlar deri tabakalarini geçerek derin dokularda isi artişi saglar. Böylece kan dolaşimini uyarir ve dokudaki yag metabolizmasi artar. Vücudun şekillendirmesinde çok yönlü faydalar sagliyor. Karin kalça ve bacaklardaki lokalize yaglari azaltip, kaslari sikilaştiriyor. Portakal kabugu görüntüsünde azalma sagliyor, vücudu şekillendiriyor, kalçalarda incelme sagliyor. Metabolizmayi hizlandirarak kilo kaybettiriyor, kan ve lenf dolaşimini arttiriyor, drenaj sagliyor. 15 seansta 2 beden birden incelme hayal degildir.

Slim-up tedavi sonucu:
• Kalça, karin ve bacak kaslari sikilaşir, bu bölgelerdeki yag dokusu azalir ve incelme saglar.
• Selülit görünümünü giderir.
• Metabolizmanin hizlanmasi sonucu bölgesel incelme saglar
• Kan ve lenf dolaşiminda artiş olur.Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.