Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Sigarayi Birakma Programi

Sigarayi Birakma Kimlere Önerilir ?

Sigarayi Birakirken Uyulmasi Gereken Kurallar

    

 


MORA-Terapi Sigara Birakma Programi

MORA-Terapi Dr. Franz Morell tarafindan keşfedilen ve 30 yili aşkin zamandir birçok farkli hastalik için kullanilagelmiş olan bir tedavi şeklidir. Sigara birakma konusundaki etkinliginin keşfedilmesi ise sadece 5-6 yil öncesine dayanir.
MORA-Terapi ve Biorezonans ayni şey midir… MORA, biorezonansi yillar önce keşfeden Morell-Rasche ekibinin orijinal cihazidir. Biorezonans Ilk kez 1975 lerde Almanya 'da Dr. Franz Morell tarafindan kullanilmaya başlanmiş ve MOrell ismi, teknik sistemi kuran elektronik mühendisi RAsche ismi ile birleşerek MO-RA ismini almiştir. Daha sonrada MORA nin eski versiyonlarini kopyalayan ve biorezonans adini kullanan birkaç cihaz çikmiş olsa da biorezonans teknolojisinin gelişimi her zaman için MORA ekibinin tekelinde olmuştur. MORA şu andaki en gelişmiş biorezonans teknolojisini içinde barindirmaktadir. Kendine has etkinliginden dolayi da MORA-Terapi olarak anilmaktadir.
Kisaca MORA-Terapi... MORA-Terapi kisaca maddelerin çevresine yaydigi frekanslari kullanilarak vücudun o maddeye karşi enerjetik bir yolla uyarilmasi bir işlemidir. Bu işlemi aşilamaya da benzetmek mümkün olabilir. Amaç alerjen ya da bagimlilik yapan maddeye karşi vücutta bir "silkelenme" ve "temizlenme" hali yaratabilmektir. MORA-Terapide ya da genel anlamda biorezonans tedavilerinde vücuda madde verilmez yani maddenin kimyasal özelligi kullanilmaz. Bunun yerine maddenin fiziksel özellikleri (elektromanyetik işinimlari) kullanilir.
MORA-Terapi kisaca bagimlilik yapan madenin çevresine yaydigi frekanslarin vücuttan silinmesi işlemidir. Yöntem birbirinin ayna görüntüsü iki frekansin birbirini yok edecegi bilgisinden yola çikar. Içilen sigaradan alinan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç vücudun enerjetik bir yolla temizlenmesidir.
Etkisi...  MORA-Terapi vücudun nikotine olan tanişiklik durumunu ortadan kaldirmaktadir. Uygulama sonrasinda sigara istegi azalmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söyledigi gibi "vücudun sigara istemiyor olmasi, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanmaktadir. MORA-Terapi uygulamasi sonrasinda kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildik, tanidik tadi alamamakta hem de bagimlilik durumunun eskisinden farkli oldugunu görmektedir. Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve israrla tanitilmadikça- kalicidir.
Tek Seans Yeterli... Sigara birakma destegi olarak MORA-Terapi'nin tek seans uygulanmasi genellikle yeterlidir. Ikinci seans ya da destek seansi ancak sigara isteginin devam ettigi durumlarda önerilmektedir. Ilk 48 saat vücudun yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin özellikle dikkatli olmasi gereken süredir. Ancak 48 saat geçtigi halde halen sigara içme istegi duyuyorsaniz size ücretsiz destek seansi kesinlikle önerilir.
3 Ay Boyunca Ikinci Seans Hakki... Gerektigini düşünüyorsaniz, ikinci bir uygulama isteme hakkina sahipsiniz. Ilk 3 ay içinde kullanabileceginiz ücretsiz bir hakkiniz bulunuyor.

Birakma Oranlari

MORA-Terapi kişilerin %96,2'sinde etkili olmakta, ancak kişilerin %18'sinde etkinligin destek seansi ile saglamlaştirilmasi gerekmekte, % 16.7 de ise aşagida bahsedilen 2. seans gerekmektedir. % 2 hastamizda ise ikinin üzerinde tam seans uygulanmiştir.

 Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.