Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 

Saç Ekimine Genel Bakiş

Saç Ekim Operasyonu Nasil Gerçekleşir ?

Operasyonda Kullanilan Aletleri Özellikleri Nelerdir?

Operasyonda Dogal Saç Çizgisinin Önemi Nedir?

Operasyon Sonrasinda Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

FUE Saç Ekim Yöntemi

FUT Saç Ekim Yöntemi

Her Türlü Kellige Saç Ekimi Olur Mu?

Önceki - Sonraki Resimler

Saç Ekimi Sonrasi Ve Bakim

 

 

 

 

Saç Ekimine Genel Bakiş

_____Saç ekimi
operasyonunun temel prensibi; başin arka ve yan kismindaki saçlarin bir kisminin (ya da vücudun diger bölgelerindeki uygun olan killarin bir kisminin) dökülmenin yogun oldugu saçli deri alanlarina aktarilmasidir.
_____Saçli derinin arka ve yan tarafindaki saçlar genetik olarak dirençli olduklari için androgenetik saç dökülmesinde bu bölgedeki saçlar dökülmezler. Saçlarin genetik olarak korundugu bu bölgeye güvenli donör (verici) alan denir. Ileri evre erkek tipi saç dökülmesi olan bir erkek, dahi genişlik olarak güvenli donör alana sahiptir.

_____Saçlar başin arka kismindan alinarak, saç dökülmesinin geliştigi ve gelişecegi alana nakledildiginde; başlangiçta kisa bir dökülmenin ardindan, nakledildigi bölgelerde orijinalinde oldugu gibi uzamaya devam edeceklerdir. Bu nedenle saç ekimi kişiye ömür boyu kalici bir çözüm sunmaktadir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.