Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Psikolojik Sorunlar Üzerine Etkisi

Psikolojik Durum

Bach Çiçekleri

Bach Flowers Homeopatik Kürleri

 


Renk Terapileri biorezonans tedavilerinin en gelişmiş şeklidir. Vücuttaki enerji blokajlarinin saptanmasi ve giderilmesi amaciyla yapilir.

Psikolojik Sorunlar için MORA-Terapi
Rezonans tibbi bakiş açisindan düşünüldügünde insan; Meridyenler, akupunktur noktalari ya da çakralar üzerinden akan bir enerji denizidir. Vücut üzerindeki/içindeki bu enerji akişindaki blokajlar ya da durgunluklar kendilerini psikolojik sikintilar ve fiziksel hastaliklar olarak gösterir. Aşagida bahsedilen uygulamalarin hepsi de bu enerji akişini dengelemek amacini güder. Homeopatik frekanslarla yapilan bu müdehalerlerden en etkili olanlari Renk Terapileridir.
Kişinin tam bir iyilik halinde olabilmesi için bu sadece fiziksel yapinin degil, zihinsel ve ruhsal yapinin da denge halinde bulunmasi gerektigini biliyoruz. Tecrübemiz, bahsettigimiz bu üç yapinin da birbirini etkiledigi yönünde...
Şimdiye kadar, hipnoz ya da NLP gibi tekniklerle kişinin zihin yapilanmasi degiştirildiginde problemli duygularin ortadan kalkabilecegi gibi fiziksel semptomlarin da ortadan kalkabilecegini biliyorduk. Psikolojik durumun fiziksel bedenden ayrilmasinin dogru olmadigini ve psikolojik problemlerin kişinin sagligini fiziksel olarak bozabildigini de gözlemliyorduk. Rezonans tibbinda en son geldigimiz noktada ise artik kişinin ruhsal durumunun hem fiziksel bedeni hem de zihinsel dengeyi etkiledigini biliyoruz.


Psikolojik problemlerde kişinin ihtiyacina göre; MORA-Terapi, Renk terapileri ve Bach çiçekleri birlikte kullanilabilmektedir.

MORA-Terapi / Renk Terapileri / Bach Çiçekleri
Bize psikolojik problemlerle başvurmuş kişilerde gerekli gördügümüz tibbi yaklaşimlara ek olarak bu bahsettigimiz 3 yöntemi birlikte kullaniyoruz.
MORA-Terapi: Vücuttan yayilan elektromanyetik frekanslari filtrelemek genel mantigi üzerinden kullanilir. MORA-Terapiyi "formatlamak" olarak tanimlayabilmek mümkündür. Bir ya da iki seans uygulama kişinin duygu dünyasinda belirgin degişiklik yaratir. MORA-Terapi uyguladigimiz kişilerden edindigimiz deneyimle, bir iki seans MORA-Terapi sonrasinda kişinin yillardir çekmekte oldugu kronikleşmiş ruhsal problemlerin ortadan kalkmasinin mümkün oldugunu söyleyebiliriz. Hemen hemen herkez için genel bir rahatlama ve sakinlik hali MORA-Terapinin en belirgin etkilerinden birisidir. Ancak kişiye özel problemlerin giderilebilmesi için kişinin psikolojik durumuna uygun homeopatik preperatlar (Bach Çiçekleri) ve Renk Terapileri de MORA-Terapi içine dahil edilir.
SuperTuning Renk Terapileri: Renklerin canlilarin enerji sistemi için vazgeçilmez öneme sahip oldugunu uzun zamandir biliyoruz. Renklerin duygu dünyasinda nasil degişiklikler yaptigini zaten hepimiz hergün deneyimliyoruz. Kirmizinin agirlikta oldugu bir ortamda farkli, turkuazin agirlikta oldugu bir ortamda farkli hissederiz. Renkler hem duygularimizi hem enerjimizi degiştirir. Supertuning renk terapileri kişideki çarka dengesizliginin saptanmasi ve düzeltilebilmesi amacini güder, ilk etkisi ise kişinin duygu dünyasi üzerinedir. Ayrintili bilgi için lütfenGizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.