Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Alkol Birakma

Alkol Birakma Üzerine Etkisi

Psikolojik Durum

    

 


Psikolojik Durum…


Yapilan işlem sadece alkolün frekansinin silinmesi olmayip, vücudun yaydigi elektromanyetik frekanslarin da düzenlenmesi oldugundan yapilan MORA seanslarinin kişinin psikolojik durumu üzerinde de belirgin bir etkisi görülür. Genelde görülen şey anksiyete (sikinti halinin) ortadan kalkmasi ve genel bir sakinlik, rahatlama halidir. MORA-Terapinin bu etkisi alkol birakma konusundaki başarinin bir başka sebebidir. Ancak psikolojik durumun desteklenmesi MORA-Terapi yaninda renk terapileriyle de saglanmaktadir.
Psikolojik Destek Için…
MORA-Terapi + MORA-Color + Supertuning Renk Terapileri: Psikolojik durumun rahatlatilmasi konusunda MORA-Terapi çogu zaman tek başina yeterli olsa da, elimizdeki diger tedavi seçeneklerini de kullanmamiz gerekebilmektedir.
Renk Terapilerini (alkol birakma dişinda) özellikle yüksek anksiyeteli-bunaltili-sikintili durumlarda ya da depresif hallerde kullaniyoruz. Renk terapilerini bir başka biorezonans sistemi olan ve Color biorezonans ya da Supertuning olarak anilan cihaz yardimiyla yapiyoruz. Bu konuyla ilgili olarak yan sütundan Supertuning Renk Terapileri seçeneklerine tiklamanizi rica ediyoruz.

 Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.