Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 

    İNCELME KLÜBÜ

 

Karboksiterapi

Mezoterapi

Selüllit Tedavisi

SLIM UP MUST Zayiflama Ssistemi

CFK SKINTONIC CONSEPTS-Selülit-Ssikilaşma-Incelme

Vücut Analizi

 


_

İNCELME KLÜBÜ

İncelme klubümüzde sizlere kolay ve sağlıklı zayıflama metodlarını öğretiyoruz.

Bugünkü modern tıp,doğru ve sağlıklı zayıflamanın ,bir yandan alınan  kalorilerin kısıtlanması,bir yandan da jimnastik ve yürüyüşler gibi günlük faaliyetlerle kalori sarfiyatının artırılması ile mümkün olduğunu savunmaktadır.

Yapılan çalışmalar ve araştırmalar göstermiştir ki hafta da bir kilodan fazla zayıflamak hatalıdır ve zararlıdır.

Yavaş yavaş zayıfamayı prensip edinmelisiniz.Böylece ayda dört,dört ayda 16 kilo eder.Böylece anormal derecede şişman olan bir kişi  dahi,birkaç ay gibi kısa bir sürede dahi normal kilolarına dönmüş oluyor.

Klubümüzün üyeleri ayda bir vücut analizleri alınarak bir yıl sürecinde  takip edilmektedir.

Haftada bir gün diyet takibi ve görüşmeleri  diyetisyenimiz tarafından yapılmaktadır.

Klüp üyesi,problemine göre hazırlanan programını doktor kontrolünde gerçekleştirmektedir.

Bölgesel incelme ve selülit tedavilerinde mezoterapi,karboksiterapi,Slim Up elektroterapi,CFK vakumla maniplasyon,presso terapi,radyofrekans,özel kremlerle masaj yöntemleri kullanılmaktadır.

Üyelerimiz verilen programlara dikkatlice uydukları taktirde 2 ayda 2 beden incelmektedirler.

Üyelik planlaması 6 ile 12 aylık olarak yapılmaktadır.

Üyelik avantajlarımızdan faydalanın.

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.