Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

Kayropraktik Nedir?

Kayropraktik tedavisinden_hangi durumlarda yararlanılabilir?

Kayropraktik doktorlarının eğitim ve öğrenim durumları nedir?

Kayropraktiğin işlerliğine dair makale olarak yayınlanmış çalışmalar var mıdır?

İlk ziyaretimden ne gibi bir beklentim olabilir, neyle karşılaşacağım?

 

 

İlk ziyaretimden ne gibi bir beklentim olabilir, neyle karşılaşacağım?

Kayropraktik uzmanı size soracağı ilk şey sağlıkla ilgili en çok nelerden şikayetçi olduğunuzdur. Uzmanınız size aile geçmişiniz, diyet alışkanlıklarınız, geçmişte görmüş olduğunuz tedaviler (Kayropraktik, osteopathic ya da tıbbi tedaviler) ve yaptığınız iş hakkında da sorular soracaktır. Bu gibi sorular sayesinde uzman, rahatsızlığınızın nedeni ve rahatsızlığın tedavisinde seçeceği en uygun yaklaşım hakkında tespitlerde bulunmaya çalışır.


Kayropraktor klinik yargısı doğrultusunda bazı teşhis prosedürlerinin kullanılabileceği fiziki bir muayeneden geçirilirsiniz. Bunlara ek olarak, belki de rahatsızlıklarınızın kaynağı ya da tetikleyicisi olan olası bir yapısal bozukluğu saptamaya yönelik dikkatli bir belkemiği muayenesi de yapılacaktır.
 

Tüm bu süreçler toplam sağlık kalitenizin tanımlanabilmesi açısından gereklidir ve Kayropraktik uzmanınız rahatsızlığınızı değerlendirebilmesi için hayati önem taşır.

 


 

 

 

 

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.