Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

Kayropraktik Nedir?

Kayropraktik tedavisinden_hangi durumlarda yararlanılabilir?

Kayropraktik doktorlarının eğitim ve öğrenim durumları nedir?

Kayropraktiğin işlerliğine dair makale olarak yayınlanmış çalışmalar var mıdır?

İlk ziyaretimden ne gibi bir beklentim olabilir, neyle karşılaşacağım?

 

 

Kayropraktik tedavisinden hangi durumlarda yararlanılabilir?

 Kayropraktik en çok bel ağrılarının giderilmesinde kullanılan bir metot olsa da, araştırmalar bu yöntemin migren ağrıları, boyun ve omuz ağrıları," carpal tunnel" sendromu, "fibromyalgia" ve" infantile colic" gibi çeşitli başka rahatsızlıklarda da işe yaradığını ortaya çıkarmıştır.

 

Kayropraktik acıtır mı?

Normal şartlar altında Kayropraktik uygulaması acı vermez. Hastaların bir çoğu kiropratiği keyif verici bulmakta ve anında rahatlatan bir deneyim olarak görmektedir.
 
 

Kayropraktik güvenli mi?

Kayropraktik ayarlamaları çok güvenlidir. Uygulama güvenliği ve yakaladığı başarı oranı sayesinde Kayropraktik, ABD ve Kanada’daki doğal sağlık yöntemleri içinde en popüler olanıdır.
 

 

 

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.