Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

Kayropraktik Nedir?

Kayropraktik tedavisinden_hangi durumlarda yararlanılabilir?

Kayropraktik doktorlarının eğitim ve öğrenim durumları nedir?

Kayropraktiğin işlerliğine dair makale olarak yayınlanmış çalışmalar var mıdır?

İlk ziyaretimden ne gibi bir beklentim olabilir, neyle karşılaşacağım?

 

 

Kayropraktik Nedir?

Kayropraktik, iyi bir sağlığa ancak düzgün işleyen sağlam bir sinir sistemine (özellikle omurgadakiler ve omurgadan tüm vücuda yayılan sinirler) sahip olunması ile kavuşulabileceği anlayışını benimseyen bir iyileştirme sanatı dalıdır. Kayropraktik sözcüğünün menşei, Yunanca’da ‘elle iyileştirme’ anlamına gelen ‘kiropraktikos’ kelimesidir.
Kayropraktikte, yakalandığımız birçok hastalığın başlangıç nedeninin bedenimizin çevreye uyum sağlayamaması olduğu fikri vurgulanır. Bu düşünce doğrultusunda hastalıklara, ilaç ya da kimyasal maddelerin kullanımıyla değil ama bedenin düzgün çalışmayan adale-kemik yapısının belirlenmesi ve bu yapıda ayarlamalar yapılması yöntemiyle yaklaşılır.
 

 

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.