Lazer epilasyon her cilt tipine ve ten rengine güvenli bir şekilde uygulanmaktadır.

      _ _ 

Basında Epila  

HİKAYEMİZ

 

Cilt gençleştirme ve epilasyon cihazlarında soft lazerlerin yanı sıra Nd-Yag,Diod,IPL ve Aleksandrıde dalga boylarını kullanmaktadır.

Epila Lazer Merkezi  olarak anılan kliniğimizin  ismi 2003 yılında,ekibimize dahil olan Dr.Beyhan Işık tarafından Epila Slimed Club olarak değiştirilerek markalaştırılmıştır.

 

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.