Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Karboksiterapi

Mezoterapi

Selüllit Tedavisi

SLIM UP MUST Zayiflama Ssistemi

CFK SKINTONIC CONSEPTS-Selülit-Ssikilaşma-Incelme

Vücut Analizi

 

 

CFK SKINTONIC CONSEPTS-SELÜLIT-SIKILAŞMA-INCELME

______ Zayiflama ve beden formunuzdaki şikayetler için geliştirilmiş olan CFK teknigi vakum,masaj lenf drenaj özelligi ile kişi ve probleme yönelik uygulamalara imkan saglar.
______ Fransa La Dermatonie klinigi tarafindan geliştirilmiş olan bu teknigin en önemli özelligi Cilde direk uygulanmasi kişiye ve bölgeye özel başliklari olmasi aci ve sikişma olmadan kollagen ve elastin liflerin saglam kalmasidir. 
______ Sinir sistemi çalişma harmonisi üzerindeki olumlu etkisi ile rahatlama ve pozitif enerji saglar.
______ Uygulamalar 12 seans olarak belirlenmiştir. Haftada en az 2 seans uygulanir. Uygulama amacimiz uygulamanin sikligi açisindan önemlidir.
______ Rahatlama için haftada bir gün yeterli iken ,  toparlanma ve zayiflama için haftada en az 2 seans yapilmalidir

______ Skintonik cilt bakim ve tedavilerinde, sellulit azaltmalarinda, yaralarin iyileşmesinde, sporcularin müsabaka öncesi performans arttirmalarinda, çatlak ve skar tedavilerinde, estetik aplikasyonlarda, baş ve kas agrilarinda, kullanilan yeni bir cihaz ve tedavi metodudur.

Şimdi Fransa, Belçika, ABD, Almanya, ve Japonya da da kullanilan Skintonik cihaz ve metodlari basarili sonuçlar vermiştir. CILDE YANSIYAN PROBLEMLERi ,KAN DOLAŞIMINI VE LENFATIK SIRKULASYONU AKTIVE EDEREK GIDEREN VEYA HAFIFLETEN LA DERMOTONIE TEKNIGI PEK ÇOK ALANDA BAŞARILI OLMAKTADIR.Aplikasyonlar:

SELLULIT:Dokulardaki lenf dolaşiminin herhangi bir nedenle yavaşlamasi sonucu hücreler arasinda lenf sivisi birikmesiyle sellulit meydana gelir.  Bu bölgedeki sivinin atilmasi temeline dayali metotlar kullanilir.
YARA AMELIYAT IZLERI: Kişinin yaşi, cilt tipi, yara zamani, dokusu tedaviye cevap için önemli faktörlerdir.  Yara ve ameliyat izlerindeki şikayetlerin başinda gerginlik, kaşinma ve sertlik gelir.  Dermatonie metodu ilerleyen seanslarda cildin yumuşamasi, rengi, bölgenin rahatlamasinda etkili olmaktadir.
ÇATLAK: Cildin bazi bölgelerinde ortaya çikan açilma ve yirtilmalardir.  Buna dokularin kirilmasi neden olmaktadir.  Tedavinin amaci dolaşimi canlandirmak düzene sokmaktir.  Kollagen ve elastin oluşumundan sorumlu hücreler aktive edilmektedir.
GÖZ ALTI TORBALARI: Metod deride basinci artirarak kan ve lenf dolaşimini artirarak lenf sivisini boşaltmayi amaçlar. 

* Sonuclar kişilere ve diger faktörlere göre degişirGizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.