Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Alkol Birakma

Alkol Birakma Üzerine Etkisi

Psikolojik Durum

    

 


MORA-Terapi kişinin çogunlukla içtigi alkol cinsi üzerinden seanslar şeklinde kullanilir. 4 gün araliklarla 3 seans uygulama gerekmektedir.

Alkol Birakma Üzerine Etkisi...
MORA-Terapinin etkisi kişinin alkol ihtiyacini azaltmasi ve kişinin alkolden çok fazla zorlanmadan vazgeçebilmesini saglamasidir. Etki ayni sigara birakmada oldugu gibi ilk seansla birlikte başlar ve birkaç günde bir yapilan 3 seansla pekiştirilir. MORA-Terapi sonrasinda kişi, alkol isteginin azalmiş oldugunu net olarak hisseder. Eger kişi yapilan seanslardan sonra alkolü almaya çalişirsa; eski bildigi keyfi alamadigini, alkolün anlamsizlaştigini fark edecektir.
MORA-Terapi bagimliligin durumuna göre; çogu kişi için tek başina yeterli olsa da; Agir alkol bagimliligi durumunda kişinin uygun bir saglik kuruluşunda yatarak tedavi olmasini da önerebiliyoruz.


Alkol probleminin altinda yatan duygusal problemleri gidermek MORA-Terapi renk terapileri ile birlikte olarak da kullanilabilmektedir.

 Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.