Poliklinigimizde her cilt rengine ve kil yapisina uygun lazer sistemleri kullanmaktayiz.

      _ _ 
 

 

Alkol Birakma

Alkol Birakma Üzerine Etkisi

Psikolojik Durum

    

 


Içtiginiz alkol tipleri üzerinden yapilan MORA-Terapi, alkole ait problemli elektromanyetik titreşimin vücuttan “silinme” sidir.

MORA-Terapi ile Alkolü Birakma…
MORA-Terapi Dünya'da uzun süredir kullaniliyor olsa da esas yayilimi bagimliliklar üzerindeki etkisinin bulunmasindan sonra olmuştur. Önce sigara birakma konusunda kullanilmaya başlanmiş daha sonra ise ayni şekilde diger bagimliliklar üzerinden de kullanilabilecegi gözlemlenmiştir. MORA-Terapiyi sigara birakma konusundakine benzer şekilde, alkol problemi yaşayan kişiler için de kullanmaktayiz. Agir alkol bagimliligi durumunda MORA-Terapiyi ve beraberinde kullandigimiz diger tedavileri özellikle öneriyoruz.
MORA-Terapi Nedir...
MORA-Terapi MORA cihazi yardimiyla yapilan biorezonans tedavilerinin genel adidir. Kendine has teknolojisinden dolayi MORA-Terapi olarak anilmaktadir. Biorezonans tedavilerinde maddelerin kimyasal özellikleri degil, fiziksel özellikleri (elektromanyetik özellikleri) kullanilir. Yani vücuttaki degişim, maddeye özgü çok ince elektromanyetik frekanslar (titreşimler) yardimiyla saglanir. Bagimlilik durumunda yapilan işlem, bagimlilik yapmiş olan maddenin (içilen alkol) cihazin içine konulmasi ve bu maddeden alinan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmeye çalişilmasidir. Yani cihazin içine konulan her ne ise onun üzerinden yapilan bir frekans işlemi söz konusudur. Alkol birakmak için yapilan uygulamalarda cihazin içine konulan madde kişinin sik içtigi alkol cinsidir.
Alkol birakma konusunda yapilan seanslar 50 dakika kadar sürer ve birkaç gün araliklarla 3 kez uygulanir.

 

 Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.